vr. okt 31st, 2025

Wolf gespot in Windesheim, hondeneigenaren lopen om.

Er is een volwassen wolf gespot in het bos rondom het dorpje Windesheim. De wolf liep overdag rond en is toen gezien door een van de bewoners van het dorp. Er waren al langere tijd geruchten over de wolf zelf, maar nu is hij officieel gespot.

Veel hondeneigenaren kozen er al voor om niet meer met hun hond door het bos te lopen. Nu de wolf ook echt gezien is, doet bijna niemand meer zijn vaste rondje door het prachtige bos.

“Ik weet dat de wolf mij niet zou aanvallen, maar ik vrees wel voor mijn hond.” gaf een buurvrouw van mij aan. Zij is niet de enige uit het dorp die niet meer door het bos durft te lopen. Ook hardlopers en vogelspotters ontwijken nu het bos. 

Een paar weken terug was er al een wolf gespot in Harculo, een wijk iets noordelijker dan Windesheim. Daar zijn al meerdere schapen gedood door de wolf. Of het dezelfde wolf is, is niet bekend.

In Windesheim zelf zijn overigens nog geen schapen gedood. Dorpsbewoners hopen dat dat zo blijft en dat zij zonder zorgen met hun hond door de omgeving kunnen lopen.

Related Post

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *