Door: Jip van Sambeek
TEXEL – Op Sportpark Zuid startte Voetbalvereniging Texel ’94 afgelopen weekend weer met het zogeheten ‘Tesselse Minuutje’. Nadat de winactie afgelopen seizoen een groot succes was, heeft de club besloten deze dit jaar voort te zetten. Deelnemers kunnen dit seizoen tijdens 14 thuiswedstrijden van het eerste elftal kans maken op een mooie geldprijs.
Het concept is simpel: voor 20 euro kunnen supporters, ouders of leden een minuut van de wedstrijd ‘kopen’. Wanneer Texel 1 het eerste doelpunt maakt in die specifieke minuut, wint de deelnemer een geldprijs van 60 euro. De prijs wordt na afloop van de wedstrijd in de kantine uitgereikt door de doelpuntenmaker uit ‘die minuut’. Indien er niet gescoord wordt, gaat het prijzengeld naar nieuwe materialen voor de club.
Organisator en eerste elftalspeler Milan Ris is razend enthousiast: “Het minuutje wordt echt super ontvangen, iedereen is enthousiast en het leeft enorm op de club. Het doel is eigenlijk eenvoudig, geld inzamelen voor de vereniging. Maar wel op een leuke manier.” Het idee komt van een jonge groep senioren, die samen leuke ideeën hebben, om de club te steunen. “Dit soort initiatieven pakken we dus samen op en zo helpen we de club.” Zegt Ris.
Met de terugkeer van het ‘Tesselse Minuutje’ hoopt de vereniging opnieuw op een mix van betrokkenheid, spanning en extra inkomsten voor de club.