Hornbach in Apeldoorn opent bijna haar deuren

Pop-up stand van de Hornbach in Apeldoorn Foto: Ryan Kloosterman

Door: Ryan Kloosterman

Apeldoorn- De Hornbach opent op 13 oktober aan de De Voorwaarts 750 in Apeldoorn een nieuw filiaal. Met een vloeroppervlakte van bijna 16.000 m2 wil de Hornbach mensen uit de hele regio naar dit filiaal zien te krijgen, om artikelen voor de renovatie van hun huis te kopen.  

Deze Hornbach krijgt een bouwmarkt, tuincentrum, dierenafdeling, badkamerstudio, keukenstudio en een drive in. De Intratuin, die een paar minuten bij de Hornbach vandaan zit, heeft ook een tuincentrum en een dierenafdeling. Op de vraag hoe de Hornbach wil concurreren met de Intratuin kon geen antwoord worden gegeven.  

In Apeldoorn wordt al een aantal weken reclame gemaakt voor het nieuwe filiaal. Zo hangen er borden langs de weg, staan er een aantal gereedschappen door de stad van een paar meter hoog, en is er een pop-up stand die op verschillende plekken in Apeldoorn komt te staan.  

In de week van 13 tot en met 17 oktober heeft de Hornbach een feestelijke opening. Wat er op het programma komt te staan is nog niet bekend.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.